TEATRZYK – Pomagajek, czyli historia z brodą

TEATRZYK – Pomagajek, czyli historia z brodą
17 września 2015 developer

Nie za górami, nie za lasami, ale tu, we Wrocławiu żyje sobie pewien krasnal. Jest mały i tak nieporadny, że nazwano go Ktośkiem. Wraz z całą krasnalową rodziną mieszka na strychu jednej z wrocławskich kamienic. Pewnego dnia Ktosiek otrzymuje tajemniczą wiadomość i postanawia wyruszyć w podróż, by pomóc chorej dziewczynce o imieniu Zosia. Ta decyzja zmienia całkowicie życie Ktośka. Podróż jest szalenie niebezpieczna, lecz nasz bohater nie poddaje się i odważnie stawia czoła wszelkim przeciwnościom. W ten sposób z nieporadnego Ktośka zmienia się w dzielnego Pomagajka, a dzięki magicznej brodzie nie tylko pomaga dziewczynce, ale też ratuje własną rodzinę.
Dzięki historii Pomagajka wiemy, że pomaganie jest ważne, bo rozwija nas samych, sprzyja przezwyciężaniu słabości i odnajdywaniu dobra w sobie i w otaczającym nas na świecie. Razem z dzielnym krasnalem uczymy się empatii, troski o innych i szacunku dla odmienności. A także tego, by nie osądzać ludzi po pozorach.

Nasza oferta obejmuje:

  • udział w przedstawieniu
  • pamiątkę dla każdego dziecka
  • kartę pracy dla Nauczyciela (po jednej dla każdego dziecka)

Przedstawienie adresowane jest dla dzieci przedszkolnych i uczniów klas 0-3.

Dzieci pomagają dzieciom! Część zysku z każdego biletu przekazywana jest na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Biorąc udział w naszym przedstawieniu pomagacie chorym rówieśnikom poprawić jakość ich życia i zapewnić niezbędne leczenie.

 

WTM_Oferta-Pomagajek_A4-1

Twórcy

Reżyseria:
Andrzej Mandziuk

Scenariusz:
Malwina Magdalena Rusów
i Karolina Grabowska

Scenografia i kostiumy:
Aga Aleksiejczuk

Muzyka:
Paweł Głosz

Materiały do pobrania

OFERTA

Nasze przedsięwzięcia