LATO 2018 Półkolonie we Wrocławskim Klubie Anima

LATO 2018 Półkolonie we Wrocławskim Klubie Anima
19 kwietnia 2018 wtm-admin

Wrocławski Teatr Młodych i Wrocławski Klub Anima zapraszają na fantastyczne LETNIE półkolonie

TURNUSY

 1 25.06 – 29.06  turnus kreatywno-plastyczny

Dzieci pod okiem doświadczonych instruktorów, absolwentów ASP będą odkrywać świat sztuki. Podczas pięciu dni półkolonii dzieci nauczą się nowych technik plastycznych takich jak: kolaż, techniki malarskie (akwarela, tempera, akryl, tusz), będą robić maski teatralne oraz lalki. Do każdej z technik będzie wprowadzenie w formie mini wykładu. Grupa 25 osobowa.

 2 02.07 -06.07  turnus teatralny „Zróbmy razem teatr!”

Praca z aktorami Wrocławskiego Teatru Młodych spowoduje eksplozję wyobraźni i zachęci do kreatywnej zabawy. W programie m.in. nauka interpretacji tekstu, metod opanowania tremy,  warsztaty z emisji głosu oraz technik relaksacyjnych , tworzenie scenografii i kostiumów. Poziom ról i zadań dostosowany do wieku oraz możliwości dzieci. Grupa 25 osobowa.

 3 09.07 – 13.07 turnus  taneczno-muzyczny

Warsztaty wokalne i taneczne to przede wszystkim świetna zabawa, dużo śmiechu, ale również pracy. W ciągu pięciu dni na warsztatach uczestnicy nauczą się: pracy z mikrofonem, pracy z tekstem, metod opanowania tremy, technik oddechowych ( ćwiczenia), autoprezentacji, emisji głosu, interpretacji tekstów, różnych technik tanecznych, poprawnej dykcji, pracy w grupie
Uwieńczeniem pracy będzie występ wokalny całej grupy w ostatnim dniu warsztatów połączony z występem grupy tanecznej. Grupa 25 osobowa

 4 16.07 – 20.07 turnus turystyczny – Odkrywamy tajemnice Wrocławia i Dolnego Śląska

Dzieci podczas półkolonii będą wraz z przewodnikiem i wychowawcą odkrywać tajemnice Wrocławia i Dolnego Śląska. Każdego dnia pojadą tramwajem lub pociągiem w inne miejsce, poznają jego historię, wezmą udział w ciekawych warsztatach a wszystko w formie gry! Grupa 25 osobowa.

 5 23.07 – 27.07 turnus taneczno-muzyczny

Warsztaty wokalne i taneczne to przede wszystkim świetna zabawa, dużo śmiechu, ale również pracy. W ciągu pięciu dni na warsztatach uczestnicy nauczą się: pracy z mikrofonem, pracy z tekstem, metod opanowania tremy, technik oddechowych ( ćwiczenia), autoprezentacji, emisji głosu, interpretacji tekstów, różnych technik tanecznych, poprawnej dykcji, pracy w grupie
Uwieńczeniem pracy będzie występ wokalny całej grupy w ostatnim dniu arsztatów połączony z występem grupy tanecznej.  Grupa 25 osobowa.

GODZINY:  8:00-16:00

MIEJSCE : Wrocławski Klub Anima, ul. Pilczycka 47, Wrocław

POSIŁKI: II śniadanie (kanapka + owoc) // obiad (II danie) // woda (bez ograniczeń)

 ZAPEWNIAMY:

– opiekę doświadczonych animatorów i pedagogów (2 opiekunów na 25 osób) z Wrocławskiego Teatru Młodych i Wrocławskiego Klubu Anima

– sale we Wrocławskim Klubie Anima oraz boisko „Orlik” sąsiadujące z Klubem Anima

– zdrowe wyżywienie (II śniadanie, obiad, napoje)

– ubezpieczenie NNW

– wspaniale spędzony czas i dobrą zabawę

– półkolonie pod nadzorem Kuratorium Oświaty we Wrocławiu

KOSZT TURNUSU ZA OSOBĘ:

400 zł/dziecko (turnusy 1,2, 3,5)

450 zł/dziecko (turnus 4)

Ceny dla dzieci, które już uczestniczyły w naszych półkoloniach: 380 zł (turnusy 1,2, 3,5), 430 zł (turnus 4)

Informacje i zapisy:

Wrocławski Teatr Młodych

Julia Janowska tel. 605690204

e-mail: biuro@teatrmlodych.pl

www.teatrmlodych.pl

REZERWACJA MIEJSC: 

Rezerwacji miejsc można dokonać telefonicznie lub mailowo podając następujące informacje: zgłoszenie półkolonie lato 2018, turnus, imię i nazwisko uczestnika, data urodzenia, numer telefonu oraz mail kontaktowy opiekuna. Otrzymają Państwo maila potwierdzającego zapisanie dziecka, po czym należy wpłacić zadatek w wysokości 100 zł (przelew) w terminie nieprzekraczającym 14 dni od pierwszej rezerwacji.

Rezerwacje bez wpłat zostają automatycznie anulowane. Po otrzymaniu zaliczki wysyłamy maila z potwierdzeniem i formularz zgłoszeniowy z prośbą o jego wypełnienie i dostarczenie w pierwszym dniu Półkolonii.

W przypadku rezygnacji z udziału w Półkoloniach nie później niż na 10 dni kalendarzowych przed rozpoczęciem turnusu, WTM zobowiązuje się do zwrotu zadatku, w innym przypadku zadatek nie podlega zwrotowi.

DANE DO PRZELEWU: 

Nr konta: Julia Janowska 31 2490 1044 0000 4200 8405 4628

Tytuł: Półkolonia ANIMA, imię i nazwisko uczestnika, turnus.