Rekomendacje

 • Bardzo dziękuję za umożliwienie uczniom SP118 we Wrocławiu obejrzenia spektaklu "Pomagajek, czyli historia z brodą" i połączenie z wizyta Mikołaja. Przedstawienie dostosowane było do wieku dzieci klas 1-3 i percepcji ich spostrzegania świata. Nie zabrakło humoru i dowcipu, co stanowi najlepszą drogę dotarcia do umysłu młodego widza.Świetnie została tez przygotowana oprawa metodyczna do wykorzystania w dalszej części dnia. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów.
  Barbara DicukNauczyciel, SP 118, Wrocław
 • Jak powszechnie wiadomo Wrocław upodobały sobie krasnoludki. Każdego roku jest ich coraz więcej, a ostatnio w grodzie nad Odrą pojawił się nowy skrzat- Ktosiek, zwany Pomagajkiem. Od października jego historię możemy oglądać na deskach wrocławskiej Animy. Przedstawienie o przygodach Ktośka zachwyca swoją niepowtarzalną atmosferą. Wartka akcja, świetna gra aktorska, wspaniale kreowane postacie, cudowna muzyka i co najważniejsze piękna historia okraszona humorem, to tylko niektóre z atutów tego przedsięwzięcia. Dzieci nie tylko są widzami, mogą także wziąć udział we fragmentach spektaklu, np. grając z Pomagajkiem w łapki. Po spektaklu grupy otrzymują kolorowe karty pracy oraz szablon magicznej brody, dzięki czemu przygoda z krasnoludkami może trwać także po powrocie do szkoły czy przedszkola. Dzieci rozwiązując ciekawie przygotowane zadania rozwijają swoją kreatywność, są też w nienachlany sposób zachęcane  do niesienia pomocy Innym. Przedstawienie o Pomagajku jest wyjątkowe również ze względu na to, że Krasnoludek naprawdę pomaga, przekazując część dochodów z przedstawienia o sobie na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Serdecznie polecam to przedstawienie Wszystkim Rodzicom i Nauczycielom, którzy poszukują dla swoich podopiecznych ciekawego i wartościowego spektaklu teatralnego.
  Joanna DominikNauczyciel SP 118
 • "Polecamy wszystkim ten spektakl i mam nadzieję, że już niedługo znów się zobaczymy!" http://www.tomekdeszczowyludek.blogspot.com
  Kasia Curyłomama Tomka
 • Scenariusz czytałam z przyjemnością i nie mogę doczekać się, kiedy zobaczę go na scenie. Czuję, że z udziałem dzieci to będzie wspaniała rzecz. I wzruszająca. Gratuluje połączenia ważnych treści z przyjazna formą – dowcipem, dynamizmem, urokiem. I wyraziste postacie – to jest świetne. Floryn moim idolem :-)
  Ada KamińskaMenedżer ds. promocji i edukacji
  Fundacja "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci"