Pokazy taneczne i kuglarskie,
animacje na retro potańcówce
na dolnym mieście

Festyn ” Dolne Miasto – zabawa w stylu retro !” odbył się wokół dawnej zajezdni tramwajowej na ul. Łąkowej.  Mimo dość zmiennej pogody mieszkańcy nie zawiedli i świetnie bawili się z naszymi Artystami.

Wydarzenie było podsumowaniem pierwszego etapu rewitalizacji Dolnego Miasta. W imprezie wzięło udział kilkuset mieszkańców dzielnicy oraz gości z innych zakątków Gdańska.

Teatr Młodych (wówczas znany jako Kolektyw Aka Artyst) prezentował się w trzech pokazach artystycznych, po których wraz z mieszkańcami Gdańska prowadził warsztaty taneczne. W kolejnym czasie nasi artyści bawili się i tańczyli z przybyłą publiką do niesamowitej muzyki na żywo. Cudowny klimat wprowadziła Orkiestra Uliczna z Chmielnej, dzięki której ludzie niezależnie od wieku ruszali do tańca.

„Dolne Miasta – zabawa w stylu retro!” to festyn, jaki ożywił wczoraj tereny wokół dawnej zajezdni tramwajowej na ul. Łąkowej. Wydarzenie było podsumowaniem pierwszego etapu rewitalizacji Dolnego Miasta. Pomimo kapryśnej pogody, w imprezie wzięło udział kilkuset mieszkańców dzielnicy oraz gości z innych zakątków Gdańska….