Odtwórz wideo

Niepowtarzalna opowieść Wszechświata, zachwycających gwiazd, planet, księżyców, o jego sile niewyjaśnionej, doskonałej, która daje życie nieskończone. 

Nieziemska baśń obiektów astronomicznych, przedstawiona poprzez śpiew, akrobacje, różne techniki tańca, muzykę. 

Obywatelu planety Ziemia, mały i duży, zapraszamy w przestrzeń Kosmosu! Czy znajdziesz w nim siebie? Czy on znajdzie Ciebie?

Odtwórz wideo

Trailer Musicalu KOSMOS

Odtwórz wideo

Trailer Musicalu KOSMOS w CKK Jordanki w Toruniu

Odtwórz wideo

Dziękujemy!

MUSICAL KOSMOS TO POLSKA AUTORSKA PRODUKCJA
AKADEMII ARTYSTYCZNEJ

MUSICAL KOSMOS przedstawia piękno, ale również problemy współczesnego świata, bazuje na kluczowych wartościach oraz ich ulotności, a wszystko w kosmicznej scenerii. W sposób przystępny nawet dla najmłodszych widzów pokazuje jak bardzo w życiu potrzebna jest miłość, przyjaźń, radość oraz nadzieja.

MUSICAL KOSMOS przybliża dzieciom, młodzieży oraz dorosłym formę jaką musical jest sam w sobie, w całej jego okazałości, jako formę naładowaną wszystkimi kolorami emocji: humorem, gniewem, patosem oraz miłością, wyrażonymi poprzez taniec, akrobacje, muzykę oraz słowa. Spektakl wzbogacają piękne ręcznie wykonane kostiumy, oryginalna scenografia oraz malowane horyzonty. Teksty, które bawią i skłaniają do przemyśleń. Muzyka, która wzrusza i dodaje energii. Taniec, który dodaje siły. Akrobacje, które zadziwiają i cieszą oko każdego widza.

MUSICAL KOSMOS jest odpowiedni dla dzieci powyżej 5 roku życia, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Mądrością bawi, uczy, porusza, skłania do przemyśleń. Zarówno młodszy jak i starszy widz odnajdzie tutaj cząstkę siebie.

Tournee po Polsce!
Wkrótce nowe miasta!

Grania premierowe odbyły się 30 maja oraz 1 czerwca 2018 roku w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim od tamtego czasu zagraliśmy dla Was już 40 razy, a sam spektakl zobaczyło jak dotąd ponad 16000 widzów! 

MUSICAL KOSMOS został wystawiony nie tylko na deskach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego! W marcu 2019 roku zagraliśmy w  Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie. Następnie ruszyliśmy w pierwsze Tournee po Polsce, gdzie w 2019/2020 roku zagraliśmy w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, w Mareckim Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnym oraz w Centrum Kongresowo Kulturalnym Jordanki w Toruniu. Gdzie zagramy następnym razem? 

OPINIE I RECENZJE

TWÓRCY

Scenariusz, reżyseria, teksty utworów, choreografia, kostiumy: Magdalena Nitka

~ Muzyka, produkcja muzyczna: Adam Pietrzak

~ Reżyseria wokalna, przygotowanie wokalne: Karolina Adamiak – Pruś

~ Scenografia: Krystian Hintzke

~ Ręcznie malowane horyzonty: Monika Rudnicka

~ Menadżer Projektu: Karolina Potakowska Fundacja 180 Stopni

Występuje Balet Akademii Artystycznej

Cząstka Kosmosu dla Ciebie!

Partnerzy

Patroni medialni

Materiały do pobrania

Dziękujemy wspaniałej publiczności!