EMILIA CYRAN

Wokalistka, aktorka, tancerka musicalowa i na szczudłach.
Emilia Cyran jest absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Musical. Żadna stylistyka wokalna nie jest jej obca, płynnie potrafi przejść z musicalu aż do opery.

DUCHOWY BAL, Nidzica 2023

Emilia ma ogromne doświadczenie pracy z ludźmi i dla ludzi. Emilia prawie od zawsze współtworzyła eventy, koncertowała, prowadziła karaoke, liczne warsztaty, była konferansjerem. Przeprowadzała audycje muzyczne w przedszkolach i szkołach.

Emilia ukończyła również warsztaty Teatru Improwizacji w SCEK Warszawa, dubbingowe w Studio Tercja w Gdańsku i SDI Studio w Warszawie.

Emilia zaczęła występować w musicalach już jako nastolatka – rola Anki w musicalu Metro (Grupa Underground w Miejskim Domu Kultury w Wołominie), rola Alicji w musicalu Tropem Białego Królika oraz Różę w musicalu Planeta Ziemia, czyli podróże Małego Księcia (Projekt FOSA w Teatrze Dramatycznym oraz na Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie).

Emilia brała udział również w koncertach z orkiestrą symfoniczną m.in. koncert muzyki filmowej oraz w koncercie “W Duchu Niepodległej”.

Obecnie można ją zobaczyć na deskach teatralnych: w roli czarnego charakteru w “Musicalu Kosmos” oraz jako główny głos wokalny w podniebnym spektaklu akrobatycznym “Duchowy Bal”. Jest też w głównej obsadzie tworzonego obecnie “Musicalu Belweder Antropon”.

Emilia poza pasją do śpiewu, zaraża poczuciem humoru i pasją do życia. Ma w sobie ogromną empatię i wrażliwość na drugiego człowieka. W jej muzycznych opowieściach jest mnóstwo autentyczności, emocji, które poruszają i przenoszą w inny świat.

W roli Czarnej Dziury w Musicalu Kosmos, CKK Jordanki 2023