Joanna szablewska

Artystka działająca na wielu płaszczyznach. Tancerka, Aktorka, Muzyk, Tancerka Aerial Hoop i fireshow.

Specjalista ds. promocji i sprzedaży biletów oraz kontaktu w sprzedaży grupowej spektakli Teatru Młodych, manager ds. sponsoringu

Od najmłodszych lat nieustannie związana z muzyką i tańcem, co przyczyniło się do dalszego rozwoju w tych kierunkach.

Tancerka i Aktorka Teatru Młodych. Absolwentka Szkoły Muzycznej I i II st. oraz Akademii Muzycznej w Gdańsku. Od lat związana z Akademią Artystyczną, w której uczy tańca klasycznego i gry na pianinie. Całkowicie zakochana w tańcu. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywała pod okiem Magdaleny Nitka.

Premiera-BMW-7-w-BMW-Zdunek-Gdansk

Premierowy pokaz baletowy, BMW Zdunek w Gdańsku.

Obecnie należy do ścisłego składu Teatru Młodych, z którym bierze udział w licznych pokazach, projektach, spektaklach w całej Polsce. Grała m.in. w:

Związana z Teatrem Tańca, Teatrem Ognia oraz Teatrem Powietrznym. W ostatnim czasie bliska stała się jej akrobatyka powietrzna.

Brała udział w spektaklu „Duchowy Bal” tańcząc na aerialhoop.

Całym sercem kocha Teatr i ludzi, którzy go tworzą. Techniki Tańca, w których czuje się najlepiej to taniec klasyczny, taniec jazzowy, Aerial Hoop oraz fireshow. Śpiewa, gra na pianinie, tworzy swoje utwory, jest również specjalistką od rytmu. Występowała m.in. na deskach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, CKK Jordanki w Toruniu, Teatru Muzycznego w Poznaniu, Filharmonii Kaszubskiej czy Filharmonii Pomorskiej, Dzięki niesamowitej wrażliwości muzycznej jej taniec i choreografie są pełne rozmaitych barw, delikatności i siły.

Ważna jest dla niej dokładność, pracowitość a przede wszystkim serce.

Backstage | Duchowy Bal