Repertuar | Bilety

Musical KOSMOS

Niepowtarzalna opowieść Wszechświata, zachwycających gwiazd, planet, księżyców, o jego sile niewyjaśnionej, doskonałej, która daje życie nieskończone. Czy znajdziesz w nim siebie? Czy on znajdzie Ciebie?

GDAŃSK
MUSICAL KOSMOS

22 MARCA 2023 | 18:00
23 MARCA 2023 | 19:00
Gdański Teatr Szekspirowski

Musical CO TY POWIESZ

Data: 27-28 października 2021
Miejsce: Gdański Teatr Szekspirowski

Pełna Piękna i CUDowności pozszywanych geometrycznych wartości baśń, która fikuśnie zabiera widza – tego młodego i starszego w Drogę do Krainy Glorilandii napisanej życiem. Co Ty Powiesz?

Musical BELWEDER ANTROPON

Data: Wkrótce
Miejsce: Wkrótce

Musical przedstawia tajemnicę Belwederu oraz jego mieszkańców, którzy żyją przygotowaniami do wielkiego Święta. Fabule towarzyszy zagadka, gdzie każde słowo, imię, tożsamość i ułożenie liter ma znaczenie.
Teatr Ognie spektakl uliczny Lustro

Lustro

Data premiery: 21 października 2017 r.
Miejsce: Stary Maneż, Gdańsk

Spektakl Ulicznego Teatru Tańca z Ogniem łączącego różne techniki tańca, gimnastykę artystyczną, akrobacje w szaleństwie manipulacji płonącymi przyborami. Całość przedstawiana jest pośród scenografii instalacji architektonicznych, ogniowych. Dreszcz emocji i piękna wciąga i nie opuszcza widza, który nie jest oddzielony od aktorów scenom.

ŻycieNie

Data premiery: 26 czerwca 2016 r.
Miejsce: Stary Maneż, Gdańsk

Świat dużych i małych firm, zorientowany na walkę o byt, stabilizację i samodzielność młodych, nie jest nikomu obcy. Desperacja. Pętla, stworzona z coraz szybciej pędzącego błędnego koła mamony, zaciskająca się na szyi człowieka. Wariujący świat zabijający indywidualność, wyobraźnię, wolność. Wciągnięcie w schematy.

Bang!

Data premiery: 12 grudnia 2014 r.
Miejsce: Stary Maneż, Gdańsk

Tłumna jednostka człowieka w rozwarstwionym społeczeństwie szyjąca instalacje dzisiejszej konstrukcji świata. Próba rozwiązania plątaniny konwenansów, odtworzenia czystej, szczęśliwej i wolnej persony w historycznej budowli dzisiejszego życia. Spektakl przedstawia wydźwięk echa rytmu powieści Witolda Gombrowicza „Ferdydurke” obitego między uszami artysty. BANG spektakl chodzony, jako performance teatru tańca, łączony ze sztuką architektoniczną i modą.

Wszystkie spektakle