Spektakle

Plakat Kosmos tournee

MUSICAL KOSMOS

Niepowtarzalna opowieść Wszechświata, zachwycających gwiazd, planet, księżyców, o jego sile niewyjaśnionej, doskonałej, która daje życie nieskończone. Czy znajdziesz w nim siebie? Czy on znajdzie Ciebie?

DUCHOWY BAL

Podniebny spektakl akrobatyczny, pełen blasku, mieniący się zachwycającymi akrobacjami aerialowymi opowiadającymi historie romanyczne, szalone, pełne Mocy.

MUSICAL CO TY POWIESZ

Pełna Piękna i CUDowności pozszywanych geometrycznych wartości baśń, która fikuśnie zabiera widza – tego młodego i starszego w Drogę do Krainy Glorilandii napisanej ŻYCIEM. Uszyta na miarę Chwała w Musicalu zaprasza ogniem szaleństwa światła, tańca, muzyki, śpiewu, akrobacji powietrznych, gimnastyki artystycznej na ucztę, gdzie każdy będzie mógł skosztować zbiór zasianych ziaren, owoców opływających dźwiękami miłości. Zobaczymy CO TY POWIESZ.

W KRAINIE ZIOMBELKÓW

Pełna humoru, interakcji z widzem sztuka, która w przystępnej dla dzieci formie pokazuje piękno oraz kunszt odrodzonego teatru renesansowego. Spektakl poprzez wykorzystanie teatru tańca, kuglarstwa, gimnastyki artystycznej, barwnych kostiumów oraz improwizowanej muzyki klasycznej wciąga widza w krainę Ziombelków, przeuroczych, kochających istot.

KRAŃCE

To co łagodne, piękne, życiodajne i ciepłe, potrafi być gwałtowne, siejące zniszczenie i pustkę. Szukasz Krańcy? Człowiek przedstawiony w onirycznej scenerii życia szalejących żywiołów wartości i wymierności.

Musical Król Lew Teatr Młodych

MUSICAL KRÓL LEW

Spektakl został utworzony na podstawie kultowego filmu Król Lew z 1994 roku. To Sceniczna opowieść o przygodach tytułowego Simby. Musical powstał w celach edukacyjnych ale nie tylko, zależało nam na tym aby dać możliwość zobaczenia spektaklu każdemu kto pragnie poznawać i delektować się pięknem jakie niesie ze sobą sztuka, dać szansę oderwania się i przeżycia wspaniałych chwil artystycznych.

Teatr Ognie spektakl uliczny Lustro

LUSTRO

Spektakl Ulicznego Teatru Tańca z Ogniem łączącego różne techniki tańca, gimnastykę artystyczną, akrobacje w szaleństwie manipulacji płonącymi przyborami. Całość przedstawiana jest pośród scenografii instalacji architektonicznych, ogniowych. Dreszcz emocji i piękna wciąga i nie opuszcza widza, który nie jest oddzielony od aktorów scenom

ŻYCIENIE

Świat dużych i małych firm, zorientowany na walkę o byt, stabilizację i samodzielność młodych, nie jest nikomu obcy. Desperacja. Pętla, stworzona z coraz szybciej pędzącego błędnego koła mamony, zaciskająca się na szyi człowieka. Wariujący świat zabijający indywidualność, wyobraźnię, wolność. Wciągnięcie w schematy. TAK powinno wyglądać życie, czy tak NIE powinno wyglądać ŻYCIE? Jakie macie ŻYCZENIE?

MUSICAL OLIVER TWIST

Spektakl musicalowy Oliver Twist został stworzony na podstawie powieści Karola Dickensa. Sceniczna opowieść o przygodach tytułowego Oliviera, który jako sierota zostaje umieszczony w sierocińcu, w którym cierpi głód i nieludzkie traktowanie. Głodzony zostaje wyrzucony, gdy prosi o dokładkę i odtąd próbuje samodzielnie dać sobie radę w życiu.

BANG!

Tłumna jednostka człowieka w rozwarstwionym społeczeństwie szyjąca instalacje dzisiejszej konstrukcji świata. Próba rozwiązania plątaniny konwenansów, odtworzenia czystej, szczęśliwej i wolnej persony w historycznej budowli dzisiejszego życia. Spektakl przedstawia wydźwięk echa rytmu powieści Witolda Gombrowicza „Ferdydurke” obitego między uszami artysty.

PORUSZENIE

Czym jest obraz bez poruszenia i czym żywa sztuka bez obrazu w pejzażu czasu? Artysta kontra człowieczeństwo w społeczeństwie. Szalony eksperyment próby zamknięcia sztuki w ramy… emocji??? Przecież zdają się być jej początkiem i końcem. Spektakl wystawiany w niekonwencjonalnej przestrzeni poza scenicznej. Maraton form artystycznych, w których wystąpią: teatr tańca, jazz, taniec współczesny, uliczny, Ameryki Południowej, malarstwo, grafika, rzeźbiarstwo, poezja, architektura, film.

REWERS, CZYLI SZTUKA MOJA

Artystyczny bałagan, ale nie chaos, niesztampowy pokaz mody z pokazem biżuterii artystycznej, okraszony tańcem, teatrem poezją i muzyką! Modele wraz z tancerzami szalejący na drzewach, szleństwa w piasku i rewers.